Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
10212091
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Leo Pfeiffer
Dobrý den pane Hýžo,
náhodou jsem se dostal k Vašemu webu. Focení je také mým dlouholetým koníčkem, tak dokáži ocenit Vaši práci. Nádhera a navíc nezištné předávání zkušeností.
Moc děkuji, s pozdravem Leo Pfeiffer
Václav Hýža
Dobrý den. Děkuji vám. Rád kouknu i na vaše fotky, pokud máte web.
Děkuji. VH
Diana
Skvělé stránky, s pozdravem!
Václav Hýža
Děkuji
Mazza
very nice pictures
Václav Hýža
Thank you very much
Robin
Dobrý den Václave, chci vám poděkovat za vaše postřehy a rady k fotografování krajiny. Moc jste mě pomohl.
V dnešní době, kdy se každý snaží své znalosti zpeněžit, působíte doslova jako zjevení.

Václav Hýža
Dobrý den. Děkuji :-)
Inka
Krásné fotky, s dcerou jsme u nich včera seděly skoro hodinu a u každé další otevřené na počítači se ozývalo \"jéééé a tahle!\" \"tak to je nádherné\" \"to je krása\" ...! Přeji dobré světlo a krásné toulání přírodou, a ještě jednou díky moc za náhodné setkání a fotku z Dlouhých strání ;-)
Petrossaa
Vase fotky z Alp jsou neuvěřitelné.
Tomáš Čmuchálek
Zdravím, jednak máte moc pěkné fotky, ale chtěl jsem hlavně reagovat a vlastn se i podělit o zážitek z roku 2016 na "klepetech" v Saském Švýcarsku.
Ten rok jsme tam společně se ženou přespávali a během noci mi z batohu, který jsem měl nedaleko sebe zmizela svačina (cleba namazaný máslem se salámem). Do dnes jsem podezíral lišku, ale po přečtení Vašeho zážitku se šakalem, tak by to mohl být i on. Hezký předvánoční čas a dobré světlo.
T.Č. :-)
Václav Hýža
Děkuji moc. Také máte pěkné fotky, asi v té lokalitě bydlíte a to docela závidím :-) I když bych se toho asi taky brzo nabažil, jako u nás. A ten šakal to klidně mohl být. Klidně ten samý. Na Klepeta chodí hodně lidí, i přes noc a určitě tam bývá hodně odpadků ke snědku, tak to možná bude "ochočený" místní jedinec. Chtěl bych tam zase někdy vyjet, asi na podzim, tak ho tam zase třeba potkám. Přeji dobré světlo i dobrou tmu.
Miloslav Bartoš
Díky za odpověď. Asi už vím proč zde není tolik komentářů. Před tím než se mi podařilo odeslat svůj komentář jsem musel projevit dost trpělivosti a odškrtat asi ze sta obrázků ty správné a většina lidí to myslím vzdá. Jsem zvědav jak to bude tentokráte. Držím ti palce.
Miloslav Bartoš
Kdysi jsem také trávil spoustu času na toulkách s fotoaparátem a bylo to jedno z nejintenzivnějších a nejkrásnějších období mého života. Dnes mi to chybí, ale hodně věcí se změnilo a už to prostě není možné. Tenkrát to byla doba filmová a každý záběr se musel dobře promyslet. Digitál dává svobodu a nesrovnatelně více možností zobrazit i extrémní světelné podmínky, navíc ve vynikající kvalitě. Máš nádherné fotografie a nechápu proč je zde tak málo komentářů. Rád si čtu tvoje komentáře k fotografiím i články v blogu. Budu ti držet palce a těšit se co nového nám všem přichystáš...
Václav Hýža
Děkuji moc Miroslave. Ty toulky jsou na tom focení nejlepší. Filmovou dobu jsem taky zažil a ano, bylo to mnohem náročnější, než dnes. S nástupem digitálu jsem začal cvakat jako šílený a 99 % fotek bylo na nic. Ale nyní se k focení chovám jako ke kinofilmu a mnohdy z výpravy donesu jen jednu fotku ( někdy i žádnou ). Takže nyní jsem vložil jednu starší fotku ze starého digitálu (D80) z roku 2015. Takových "starých" kousků mám ještě několik. A proč zde není hodně komentářů? Já se ani moc nedivím. Také sleduji pár webových stránek fotografů a ještě jsem tam nic nenapsal. Možná jsi mě dal podnět to udělat, protože komentář vždy potěší. Krom této stránky dávám vždy fotku ještě na Facebook a Instagram a tam ty komentáře ostatních jsou časté a také tam jsou otázky k fotkám, tak na ně rád odpovídám. Komunikace je tam rychlejší. Ještě jednou děkuji.
Ludvík Zemek
Kdo umí, ten umí. Fotky jsou skvělé a všechna práces jejich úpravou i cestování za pořízením záběrů rozhodně není marné. Fandím Vám.:-)
Václav Hýža
Děkuji. Je to můj veliký koníček, tak jsem rád, že se fotku někomu líbí :-)
Jana
Milý Václave, Vaše fotografie jsou ÚŽASNÉ!!!!!! Občas se mi od někoho líbí pár fotek. Ale Vaše fotky jsou nádherné všechny. Váš styl je přesně moje krevní skupina. Neprodáváte třeba kalendář? Kdybych měla na FB lajkovat ty, které se mi líbí - trvalo by mi to týden :-D Přeji Vám vše dobré do nového roku a těším se na další krásné obrázky. Jana
Václav Hýža
Děkuji moc. Kalendář na tento rok nemám, ale na příští rok něco vymyslím. Už se ozvalo více lidí, tak asi budu muset :-)
Igor Rychlík
Budu se těšit na další fotečky, začátek je skvělý.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace